Bahasa Melayu

Bahasa Inggeris

Soalan Lazim

Aduan

Hubungi Kami

Peta Laman

PORTAL RASMI JABATAN PENGAIRAN DAN SALIRAN WILAYAH PERSEKUTUAN KUALA LUMPUR
Gambar Nama Gred Emel (@water.gov.my) Hubungi
No Image Ir. Dr. Asnor Muizan bin Hj. Ishak J54(SME) JURUTERA AWAM drasnor

No: 03-61794276

Fax: 0361794264

No Image Encik Ahmad Mustakim bin Che Aziz J52 JURUTERA MEKANIKAL mustakim

No: 04-438 8116/113

Fax: 04-438 8119

No Image Encik Alifnur Iskandar bin Mohamad Sani J48 JURUTERA AWAM alifnur

No: 03-61794276

Fax: 03-6179 4264

No Image Encik Sharul Nizam bin Abd. Aziz J48 JURUTERA AWAM nizam

No: 0192283705

Fax: 03-6179 4264

No Image Puan Nurazlina binti Mohd Zaid J48 JURUTERA AWAM nurazlina

No: 03-61794276

Fax: 03-6179 4264

No Image Puan FARAH FAIZATUL BINTI NOORLIN J44 JURUTERA ELEKTRIK farahfaizatul

No: 03-61794276

Fax: 03-61794264

No Image Puan Nur Rabiatul Adawiah Binti Ahmad J41 JURUTERA AWAM rabiatul

No: 03-6243 4542

Fax: 03-6179 4264

No Image Encik Ahmad Irsyaduddin Bin Amir J41 JURUTERA AWAM irsyaduddin

No: 03-26973180

Fax: 03-26972833

No Image Puan Belinda binti Adzmi JA38 PENOLONG JURUTERA AWAM belinda

No: 03-6176 4276 ext 109

Fax: 03-61794264

No Image Encik Mohd Hood bin Md Noh JA38 PENOLONG JURUTERA MEKANIKAL mohdhood

No: 03-61794276

Fax: 03-61794264

No Image Encik Halil bin Wahil JA36 PENOLONG JURUTERA AWAM halil

No: 03-61794276

Fax: 03-61794264

No Image Ts. Abdul Rahim bin Mohd Ghazaly JA36 PENOLONG JURUTERA MEKANIKAL rahim

No: 03-61794276

Fax: 03-6179 4264

No Image Encik Amirulddin bin Ismail @ Abdul Aziz JA36 PENOLONG JURUTERA ELEKTRIK amirulddin

No: 03-6179 4276

Fax: 03-6179 4264

No Image Encik Mohd Djohan Ariff bin Abdul Rasid JA36 PENOLONG JURUTERA AWAM djohan

No: 03-6179 4276

Fax: 03-6179 4264

No Image Tc. Muhammad Halim Al-Hafiz bin Ramli JA36 PENOLONG JURUTERA AWAM halimalhafiz

No: 0361794276

Fax: 0361794264

No Image Encik Muhammad Fathi bin Ali JA36 PENOLONG JURUTERA AWAM fathi

No: 03-26161588

Fax: 03-26938346

No Image Encik Muhamad Najib bin Sahbudin JA29 PENOLONG JURUTERA MEKANIKAL najib

No: 03-6241 6478

Fax: 03-6179 4264

No Image Puan Aspazaiha binti Shafiei JA29 PENOLONG JURUTERA aspazaiha

No: 03-61794276

Fax: 03-6179 4264

No Image Encik Mohammad Nur Hamzah Bin Mohammad Yunus JA29 PENOLONG JURUTERA mhamzah

No: 03-6241 6478

Fax: 03-6179 4264

No Image Puan Khairun Aiminsya Atikah binti Mohd Din JA29 PENOLONG JURUTERA aiminsya

No: 03-6241 6478

Fax: 03-6179 4264

No Image Encik Mohd Saiful Azmi bin Ismail JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM saifulazmi

No: 03-61794276

Fax: 03-61794264

No Image Puan Nurshawal Lina Binti Thaaidi JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM nurshawal

No: 03-61794276

Fax: 03-61794264

No Image Puan Intan Sarniah Binti Muhd Ghazali JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM intansarniah

No: 03-61794276

Fax: 03-61794264

No Image Encik Sabturani bin Mohamad JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM sabturani

No: 0361794276

Fax: 0361794264

No Image Puan Nur Hafizhoh Binti Azis JA29 PENOLONG JURUTERA nurhafizhoh

No: 03-6179 4276

Fax: 03-6129 4264

No Image Encik Syed Muhd Arif Azri Bin Syed Norhaimi JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM arifazri

No: 0361794276

Fax: 0361794264

No Image Encik Yusli bin Muhammad JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM yusli

No: 03-62416478,03-61794276

Fax: 03-61794264

No Image Encik Muhammad Hakimi Bin Ramli JA29 PENOLONG JURUTERA hakimi

No: 03-8861 3695

Fax: 03-8861 6143

No Image Encik Mohd Saiful Amri bin Yazid JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM saifulamri

No: 03 - 8890 3051

Fax: 03 - 8893 6749

No Image Puan Nurrulhakimie Bt.Mohamed Tamizi JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM nurrulhakimie

No: 03-61794276

Fax: 03 - 61794264

No Image Puan Mazlina binti Abdul Halim JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM mazlina

No: 03 - 6179 4276

Fax: 03 - 6179 4264

No Image Tc. Mohd Sabrie Bin Azaman JA29 PENOLONG JURUTERA MEKANIKAL mohdsabrie

No: 03-8881 1685 / 1247

Fax: 03-8881 1514

No Image Puan Siti Najwa binti Ramli JA29 PENOLONG JURUTERA sitinajwa

No: 03 20958700

Fax: 03-20953366

No Image Encik Ahmad Firdaus bin Ishak JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM afirdaus

No: -

Fax: -

No Image Encik Mohd Amran bin Awang JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM amran

No: 03-62416478

Fax: 03-61794264

No Image Puan Cik Natrah binti A Rahim N22 PEMBANTU TADBIR(PERKERANIAN/OPERASI) natrah

No: 03-61794276

Fax: 03-61794264

No Image Encik MOHAMAD HILMI BIN MOHAMED AHIR H22 PEMBANTU KEMAHIRAN mhilmi

No: 03- 29674431

Fax: 03-26972068

No Image Encik Mohd Sharif bin Ghulam Nabi H14 PEMBANTU AWAM mohdsharif

No: 03-61899459

Fax: 03-26932285

No Image Encik Muhammad Azhari bin Elias H14 PEMBANTU AWAM muhammadazahari

No: 03-26981711

Fax: 03-26932285

No Image Encik Izaril Amir bin Ismail H11 PEMBANTU AWAM izaril

No: 03-61899459

Fax: 03 - 61794264

No Image Encik Mohd Hizalmi Bin Ab Latif H11 PEMBANTU AWAM hizalmi

No: 03-61794276

Fax: 03-61794264

No Image Encik Mohd Khairil bin Selamat H11 PEMBANTU AWAM mkhairil

No: 03-61794276

Fax: 03-61794264

No Image Encik Othman bin Mat Amin H11 PEMBANTU AWAM othmanma

No: 03-42895409

Fax: 03-42513064