Bahasa Melayu

Bahasa Inggeris

Soalan Lazim

Aduan

Hubungi Kami

Peta Laman

PORTAL RASMI JABATAN PENGAIRAN DAN SALIRAN WILAYAH PERSEKUTUAN KUALA LUMPUR
Gambar Nama Gred Emel (@water.gov.my) Hubungi
No Image Puan Kalsom binti Mean J54 JURUTERA AWAM kalsom

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Ir. Zulkefli bin Mat Sain J52 JURUTERA MEKANIKAL zulkefli

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Ir. Ong Hon Lim J52 JURUTERA AWAM onghl

No: 03-42524236

Fax: 03-42576931

No Image Puan Zamzamzurina binti Zainun J52 JURUTERA AWAM zzam

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Faizul Hafizi bin Omar J48 JURUTERA AWAM faizulhafizi

No: 03-4257 6853

Fax: 03-4257 6931

No Image Encik Norfaizal Bin Mahat Nor J48 JURUTERA ELEKTRIK norfaizalmn

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Ts. Saiful Lizan bin Ibrahim J48 JURUTERA AWAM saifullizan

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Ir. Siti Azura binti Mat Daud J48 JURUTERA AWAM sitiazura

No: 03-4257 6853

Fax: 03-4257 6931

No Image Encik Akmal Bin Zainal Abidin J44 JURUTERA MEKANIKAL akmalza

No: 03-42576853/42524301

Fax: 03-42576931

No Image Encik Zahid Bin Zainal Abidin J44 JURUTERA AWAM zahid

No: 0192233857

Fax: 03-42576931

No Image Encik Yusri Bin Hassan J44 JURUTERA ELEKTRIK YusriH

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Mohd Hairul Nizam bin Mansur J44 JURUTERA AWAM hairulnizam

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Ir. Mohamad Hafizul Bin Hamid J44 JURUTERA AWAM mhafizul

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Mahzan Bin Jateng J44 JURUTERA AWAM mahzan

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Barry Desmond bin Tingkau J41 JURUTERA AWAM desmondbarry

No: 03-42576853/0127808205

Fax: 03-42576931

No Image Encik Amirul Rusydie Bin Rajali J41 JURUTERA AWAM rusydie

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Darvintharen A/L Govindasamy J41 JURUTERA AWAM darvintharen

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Mohd Adzhar Bin Kamal J41 JURUTERA AWAM mohdadzhar

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Ir. Ts. MUHAMMAD ZAMRI BIN UZNI FLEKSI J44 JURUTERA AWAM zamriuzni

No: 03-4257 6853

Fax: 03-4257 6931

No Image Encik Azaly Rezza Feisal Bin Azlin F41 PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT azaly.rezza

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Mohammad Farid bin Che Nan JA36 PENOLONG JURUTERA MEKANIKAL farid

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Meor Izhar Bin Meor Bahanudin Suliman Sah JA36 PENOLONG JURUTERA AWAM meor.izhar

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Mohd Fahmi bin Hamid JA29 PENOLONG JURUTERA ELEKTRIK fahmi

No: 03-42576835

Fax: 03-42576931

No Image Encik Mohamad Azwan Bin Abd Khair JA29 PENOLONG JURUTERA MEKANIKAL azwan

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Nik Muhd Mawardi Bin Muhd Nor JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM mawardi

No: 03-42576835

Fax: 03-42895475

No Image Encik Muhammad Firdaus Bin Kamarudin JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM firdausk

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Muhamad Zuhairi Bin Anuar JA29 PENOLONG JURUTERA ELEKTRIK zuhairi

No: 03-42576853

Fax: 03-8881 1514

No Image Encik Asmadi bin Bahuri JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM asmadi

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Anas Sabri bin Abdullah JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM anas

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik MOHAMAD FARID BIN MOHD MOKHTAR JA29 PENOLONG JURUTERA AWAM mohamadfarid

No: 03-42576853,6859,6891

Fax: 03-42576931

No Image Puan NORZEHA BINTI ABDUL RANI N22 PEMBANTU TADBIR(PERKERANIAN/OPERASI) norzeha

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Encik Azlan Bin Ariffin J22 PENJAGA JENTERA ELEKTRIK azlanariffin

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931

No Image Puan Siti Noor Haziah binti Husin N22(TBK1) PEMBANTU TADBIR(PEKERANIAN/OPERASI) sitinoorhaziah

No: 03-42895456

Fax: 03-42562619

No Image Encik Muhamad Zulkarnain Bin Abdul Manan N11 PEMBANTU OPERASI zulkarnainam

No: 03-42576853

Fax: 03-42576931